Wyszukaj spośród 12307 ofert pracy

iOS Developer [Regular/Senior]

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.

Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!

Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy w Łodzi Specjalistów na stanowisko: iOS Developer [Regular/Senior]

Zadania:
  • projektowanie i rozwijanie aplikacji klienckiej na systemie iOS,
  • rozwój aplikacji w obszarze: poprawy wydajności, efektywnej i bezpiecznej komunikacji z serwerami,
  • współpraca z zespołem Scrumowym, zespołem DevOps oraz biznesem,
  • testowanie aplikacji.
Wymagania:
  • min. 4-letnie doświadczenie w programowaniu, w tym 2 lata na platformie iOS,
  • bardzo dobra znajomość Swift,
  • doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD,
  • umiejętność pisania testów jednostkowych, funkcjonalnych i automatycznych( UI testy),
  • doświadczenie z GIT,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze client-server.
  • Mile widziane umiejętności:
    • znajomość Objective-C,
    • znajomość zagadnień relacyjnych baz danych.
Dołącz do nas, a skorzystasz z:
  • indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
  • platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • bonusu relokacyjnego, żeby być bliżej nas - jeżeli potrzebujesz,
  • karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
  • karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.
  • Budżet: do 18 000 zł netto/miesiąc/FV/w zależności od doświadczenia

Gdzie szukać pracy jako iOS Developer [Regular/Senior]

Jaka oferta pracy na stanowisku: iOS Developer [Regular/Senior] w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako iOS Developer [Regular/Senior] Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko iOS Developer [Regular/Senior], praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
NBC Sp. z o.o.

Praca iOS Developer [Regular/Senior], Wrocław