Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Mistrz produkcji (m/k)

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;
Obowiązki:
  • nadzorowanie pracy zespołu pracowników produkcyjnych,
  • przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych,
  • współpraca z działem technologów,
  • terminowość w prowadzeniu procesów produkcyjnych,
  • przygotowywanie operacyjne i systemowe produkcji,
  • nadzorowanie i przestrzeganie wymogów GMP, BHP i innych funkcjonujących systemów w firmie,
  • wsparcie działań wynikających z programu Lean Manufacturing,
  • prowadzenie dokumentacji systemu zapewnienia jakości.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe: biotechnologia, chemia lub pokrewne.
  • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku mistrza lub brygadzisty w firmie spożywczej, farmaceutycznej lub kosmetycznej,
  • znajomość wytycznych GMP i HACCP,
  • znajomość narzędzi Lean Management,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • sprawne podejmowanie decyzji,
  • znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • pracę w firmie zlokalizowanej we Wrocławiu,
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz kartę multisport,
  • rozwój osobisty w strukturach firmy,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Gdzie szukać pracy jako Mistrz produkcji (m/k)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mistrz produkcji (m/k) w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mistrz produkcji (m/k) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mistrz produkcji (m/k), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.