Wyszukaj spośród 10024 ofert pracy

Konstruktor (nr ref.: 10170)

Lokalizacja: Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie
Data: 12-07-2019, do końca 21 dni
Praca Konstruktor (nr ref.: 10170)

Opis stanowiska
  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej oraz warsztatowej
  • realizacja prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych maszyn i urządzeń
  • optymalizacja i modernizacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych
  • wykonywanie obliczeń zgodnie z obowiązującymi normami
  • pełnienie nadzoru konstruktorskiego nad budową prototypów
  • ofertowanie, zamawianie podzespołów, części do projektowanych urządzeń
Wymagania
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o kierunku mechanicznym
  • biegłe posługiwanie się oprogramowaniem AutoCad, Inventor
  • komunikatywna znajomość języka rosyjskiego pozwalająca na czytanie i przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • znajomość języka angielskiego (mile widziane)
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość programów pakietu MS Office
  • kreatywność i innowacyjność
  • skrupulatność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawy i młody zespół oraz przyjazną atmosferę
  • pracę w dogodnych godzinach pracy
  • pracę z wieloletnimi ekspertami w swojej dziedzinie, którzy chętnie dzielą się wiedzą na co dzień

Gdzie szukać pracy jako Konstruktor (nr ref.: 10170)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konstruktor (nr ref.: 10170) w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konstruktor (nr ref.: 10170) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konstruktor (nr ref.: 10170), praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Konstruktor (nr ref.: 10170), Bydgoszcz