Wyszukaj spośród 10174 ofert pracy

Doradca ds. Wsparcia Technicznego (nr ref.: 10171)

Lokalizacja: Katowice , śląskie
Data: 12-07-2019, do końca 21 dni
Praca Doradca ds. Wsparcia Technicznego (nr ref.: 10171)

Opis stanowiska
  • współpraca z Doradcami ds. Inwestycji w zakresie przygotowywania ofert handlowych
  • wycena projektów inwestycyjnych
  • współpraca z klientem inwestycyjnym w zakresie wyceny projektu
Wymagania
  • doświadczenie w firmie wykonawczej lub w biurze projektowym
  • znajomość aparatury i systemów rozdziału energii do 1600A
  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe (kierunek elektryczny lub pokrewny)
  • znajomość branży elektrotechnicznej
  • doświadczenie w przygotowaniu elewacji rozdzielnic na podstawie istniejącego projektu
  • znajomość programu AutoCad oraz innych programów wykorzystywanych do ofertowania
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność
  • doświadczenie przy prefabrykacji rozdzielnic lub projektowaniu rozdzielnic będzie dodatkowym atutem
  • uprawnienia projektowe będą dodatkowym atutem (niskie i średnie napięcie)
Oferujemy
  • umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w zespole profesjonalistów i możliwość rozwijania się pod okiem doświadczonych kierowników
  • atrakcyjny system premiowy
  • dodatkowe benefity pracownicze (sportowe, dofinansowanie nauki języków oraz system profesjonalnych szkoleń)

Gdzie szukać pracy jako Doradca ds. Wsparcia Technicznego (nr ref.: 10171)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca ds. Wsparcia Technicznego (nr ref.: 10171) w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca ds. Wsparcia Technicznego (nr ref.: 10171) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca ds. Wsparcia Technicznego (nr ref.: 10171), praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Doradca ds. Wsparcia Technicznego (nr ref.: 10171), Katowice