Wyszukaj spośród 12307 ofert pracy

Młodszy Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

POS Group sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Organizacji Szkoleń - 18zł/h

Zadania:
  • organizacja oraz koordynacja organizacji szkoleń we współpracy z odpowiednią komórką merytoryczną, zgodnie z potrzebami
  • realizacja zgłoszonych potrzeb szkoleniowych poprzez planowanie działań, przygotowanie harmonogramów
  • procesowania zakupu usług noclegowych, cateringowych i szkoleniowych, zamawianie materiałów szkoleniowych, procesowanie zamówień w systemach oraz prowadzenie ustaleń z dostawcami w celu zapewnienia ciągłości procesu.
  • uczestniczy w wyborze dostawców usług szkoleniowych i około szkoleniowych
  • komunikowanie działań rozwojowych przez strony intranetowe, komunikację bezpośrednią i mailową oraz materiałów informacyjnych i szkoleniowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe bądź studenci kierunków: preferowane ZZL, Zarządzanie, Marketing
  • Umiejętność posługiwania się aplikacjami MS Office, zwłaszcza Excel i PowerPoint,
  • Umiejętność koordynowania kilku obszarów,
  • Dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji - Warszawa, ul. Nowogrodzka
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznym, ambitnym zespole
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego i Benefit Systems

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Organizacji Szkoleń w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy POS-Group sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Specjalista ds. Organizacji Szkoleń Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Organizacji Szkoleń, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.POS-Group sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
POS-Group sp. z o.o.

Praca Młodszy Specjalista ds. Organizacji Szkoleń, Warszawa