Wyszukaj spośród 10184 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator maszyn produkcyjnych - 2 zmiany, wolne weekendy

Lokalizacja: Bytom , śląskie;

Agencja Pracy PowerJobs poszukuje Kandydatów do pracy w Piekarach Śląskich na stanowisku: Operator maszyn produkcyjnych - 2 zmiany, wolne weekendy

Obowiązki:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych oraz kontrola jakości,
  • Układanie towaru na paletach,
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur oraz przepisów BHP,
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy.
Czego oczekujemy?
  • Gotowości do pracy fizycznej od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00),
  • Dokładności i rzetelności podczas wykonywania zadań,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Samodzielności i dobrej organizacji własnej pracy,
  • Dużej motywacji do pracy i zaangażowania.
Co oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • Wynagrodzenie17 zł brutto/godzinę,
  • Możliwość długofalowej współpracy, -
  • Wolne weekendy.

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn produkcyjnych - 2 zmiany, wolne weekendy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn produkcyjnych - 2 zmiany, wolne weekendy w miejscowości: Bytom jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PowerJobs Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn produkcyjnych - 2 zmiany, wolne weekendy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn produkcyjnych - 2 zmiany, wolne weekendy, praca w Bytom dopasowana do Twoich wymagań.PowerJobs Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii