Wyszukaj spośród 10376 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Prawa ręka klienta z językiem niderlandzkim

Lokalizacja: Zabrze , śląskie
Data: 11-07-2019, do końca 13 dni
Praca Prawa ręka klienta z językiem niderlandzkim

Siłą naszej rodzinnej firmy są ciekawi i zdolni ludzie, którzy pasjonują się w rozwoju i poznawaniu nowych możliwości technicznych. To oni tworzą nie tylko długofalowe relacje z klientami, ale też wykorzystują swoją kreatywność by tworzyć razem z nami produkty najwyższej jakości.

Chcąc poszerzyć nasz zespół o kolejnych utalentowanych ludzi, poszukujemy specjalistów ds. technicznych posługujących się biegle językiem niderlandzkim ( NL).

Szukamy:

- specjalistów ds. obsługi klienta, których zadaniem będzie nie tylko po sprzedażowa obsługa klientów firmy, ale też obsługa działu reklamacji,
- pracownika działu logistyki, którego zadaniem będzie pełna współpraca z dostawcami,
- osób, które będą rozbudowywały bazę klientów firmy i pełniły funkcję przedstawicieli handlowych.

Miejsce pracy: Gliwice/Zabrze

Główne zadania:

  • Kontakt z klientami w zakresie prowadzenia pełnego procesu reklamacji

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez klientów we współpracy z innymi działami firmy

  • Wsparcie działu technicznego i działu produkcji

  • Aktywny wpływ na jakość i rozwój nowych produktów

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej wraz z przygotowywaniem raportów z prowadzonych działań

  • Budowanie długofalowej współpracy z obecnymi i nowymi klientami firmy.

Oczekujemy od Ciebie:

  • biegłej znajomości języka niderlandzkiego ( min. poziom B2 w mowie i w piśmie ) - warunek konieczny

  • wykształcenia minimum średniego, Twoim atutem będzie wykształcenie techniczne

Przydatne umiejętności:

  • komunikatywność i bezkonfliktowość

  • zarządzanie swoim czasem i zdolność do pracy pod presją

  • samodzielność

  • nawiązywanie i budowanie relacji

W zamian dajemy Ci:

  • stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • duże możliwości inicjowania zmian, wprowadzania i realizowania własnych pomysłów oraz rozwiązań

  • pracę w międzynarodowej firmie w przyjaznej atmosferze

Dotarłeś/łaś już tutaj? Świetnie. Rozumiem, że chcesz wykorzystać swoje umiejętności i znajomość języka w naszej firmie? Zatem prześlij do nas swoje CV za pomocą portalu.

Do zobaczenia na rozmowie :-)

Wymagania

CV

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Pakiet relokacyjny
Wynagrodzenie
5000 PLN / Miesiąc

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Prawa ręka klienta z językiem niderlandzkim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Prawa ręka klienta z językiem niderlandzkim w miejscowości: Zabrze jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PRO Solution Sp. z o. o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Prawa ręka klienta z językiem niderlandzkim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Prawa ręka klienta z językiem niderlandzkim, praca w Zabrze dopasowana do Twoich wymagań.PRO Solution Sp. z o. o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Patrycja Turniak

patrycja@talentselect.pl

720703824

KRAZ: 12614

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii