Wyszukaj spośród 10815 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Doradca ds. leasingu pojazdów (kontrakt lub umowa o pracę)
mBank S.A.
Lokalizacja: Katowice , śląskie
Data: 11-07-2019, do końca 8 dni

Kraj: Polska
mBank S.A.

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów (głównie w zakresie pojazdów do 3.5 tony) oraz stała i systematyczna budowa portfela klientów
  • pozyskiwanie do współpracy salonów i komisów samochodowych oraz realizacja transakcji pochodzących od tych dostawców
  • budowa i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami oraz dostawcami pojazdów
  • przygotowywanie i prezentowanie kompleksowej oferty mLeasing
  • wstępna analiza dokumentów pozyskanych od klientów

Masz to COŚ?

  • wykształcenie wyższe lub minimum średnie
  • doświadczenie w sprzedaży (preferowane jako dealer aut oraz w firmach sprzedających samochody, firmach leasingowych i ubezpieczeniowych, pośrednictwie finansowym lub telemarketingu)
  • podstawową wiedzę z zakresu finansów przedsiębiorstw, znajomość technik sprzedaży
  • praktyczną znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe, umiejętność budowy długotrwałych relacji z klientami i dealerami/komisami

Zatrudnienie według preferencji kandydata - umowa o pracę w mLeasing lub kontrakt.

Od nas dostaniesz:

  • zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • bibliotekę Legimi
  • dostęp do kursów LinkedIn Learning

Gdzie szukać pracy jako Doradca ds. leasingu pojazdów (kontrakt lub umowa o pracę)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca ds. leasingu pojazdów (kontrakt lub umowa o pracę) w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy mBank S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca ds. leasingu pojazdów (kontrakt lub umowa o pracę) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca ds. leasingu pojazdów (kontrakt lub umowa o pracę), praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.mBank S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii