Co po maturze? Zostań Au pair w Norwegii / lipiec 2017

Lokalizacja: Cały kraj , Norwegia
Praca Co po maturze? Zostań Au pair w Norwegii / lipiec 2017
Norweska rodzina z  2 dzieci w wieku 7 i 5 lat  poszukuje  au pair do opieki nad dziećmi od lipca 2017.  Do zadan au pair będzie należało  przygotowanie posiłków dla chłopców, zabawa, wychodzenie na spacery, układanie do snu. Rodzina meszka bardzo w Mandal w Norwegii. Au Pair będzie miała również możliwość uczestniczenia w kursie językowym. 
Wymagania
 • wiek 18 - 29 lat ( wymagane do pobytu au pair w Norwegii)
 • Dobra znajomość j. angielskiego
 • Doświadczenie w opiece nad dziećmi
 • Gotowość do do wyjazdu na okres  min. 6-12 miesiecy i zamieszkania z rodziną norweską jako au pair

Oferujemy

Praca Au Pair Norwegia to roczne pobyty językowe u rodzin norweskich. W zamian za pomoc w opiece nad dzieckiem Au Pair w Norwegii ma zagwarantowane:

 • 12 miesięczny kontrakt (do ustalenia),  pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i bezpłatną naukę języka norweskiego z rodziną i w szkole językowej.
 • Kieszonkowe 5600 NOK brutto / miesięcznie (ok. 650 Euro)
 • Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie
 • opłacony kurs języka norweskiego (dopłata 7800 NOK rocznie)
 • Bezpłatny przelot z Norwegii do Polski po ukończeniu kontraktu Au Pair
 • Bezpłatny przelot z Polski do Norwegii (opcjonalne)
 •  ubezpieczenie medyczne dla Au Pair
 • Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej  Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy.  Warunkiem udziału w programie Au Pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy.

Posiadamy  wiele  ofert  Au Pair i pobyty u rodzin na terenie całej Norwegii. Wyjazdy Au Pair Norwegia z biurem Prowork różne terminy 2017
Szukasz pracy w Norwegii? Zrób pierwszy krok - zostań Au Pair i naucz się norweskiego!


Wymagane języki

angielski

norweski

Oferta jest ważna jeszcze 2148 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Co po maturze? Zostań Au pair w Norwegii / lipiec 2017

Jaka oferta pracy na stanowisku: Co po maturze? Zostań Au pair w Norwegii / lipiec 2017 w miejscowości: Cały kraj jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.com.pl Agencja Au Pair lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Co po maturze? Zostań Au pair w Norwegii / lipiec 2017 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Co po maturze? Zostań Au pair w Norwegii / lipiec 2017, praca w Cały kraj dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.com.pl Agencja Au Pair praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.