Wyszukaj spośród 12307 ofert pracy

Tokarz / Токарь

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Dla naszego Klienta firmy będącej liderem w dziedzinie odlewnictwa stopów miedzi, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tokarz

miejsce pracy - Wrocław

EWC.008.WRO

Czas pracy - 8 h
Wynagrodzenie - 2900-3200 zł netto/m-c;
(po okresie próbnym 3500 zł netto/m-c
+ premia motywacyjna 350 zł netto)
Zmianowość - 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)
Zmiana nocna tylko w przypadku dużej ilości zamówień

Zakres obowiązków:
  • obsługa obrabiarki uniwersalnej (pociągowej)
  • toczenie wałków i tulei w materiałach kolorowych (brąz i mosiądz)
  • obsługa narzędzi pomiarowych

Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy przy tokarkach
  • wykształcenie kierunkowe zawodowe (mechanik, tokarz, frezer itp.)
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • komunikatywny język polski dla cudzoziemców
  • rzetelność i dokładność w realizacji zadań
  • odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie
  • zgoda na pracę 3-zmianową oraz pracę w sobotę (tylko zmiana 6-14)
  • Kwalifikacje:
    • mile widziany kurs na wózek widłowy
    • mile widziane uprawnienia na suwnice (II S)
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole
  • system premiowy
  • fundusz świadczeń socjalnych
  • możliwość przyuczenia do zawodu
Dodatkowe informacje

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację

tel.: +48 572 254 233

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z obowiązującym prawem EWC nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Gdzie szukać pracy jako Tokarz / Токарь

Jaka oferta pracy na stanowisku: Tokarz / Токарь w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy EWC SP. Z O.O. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Tokarz / Токарь Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tokarz / Токарь, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.EWC SP. Z O.O. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
EWC SP. Z O.O.

Praca Tokarz / Токарь, Wrocław