Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji - umowa o pracę

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 10-07-2019, do końca 40 dni
Praca Pracownik produkcji - umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży automatyki i elektroniki, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko pracownik produkcji.

Gwarantujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze wypłacane zawsze w terminie
  • atrakcyjne premię miesięczną oraz roczną
  • dodatek 40% za pracę w nocy
  • możliwość przystąpienia do opieki medycznej
  • kompleksowe szkolenie wdrażające w obowiązki
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego oraz możliwość rozwoju
Zadania, jakimi będziesz się zajmował:
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • montaż w oparciu o specyfikację techniczną
  • nawijanie uzwojeń dolnego i górnego napięcia
Nasze oczekiwania:
  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego
  • zdolności manualne

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - umowa o pracę

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - umowa o pracę w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - umowa o pracę Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - umowa o pracę, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.