Praca na produkcji - 2800 zł brutto/bez doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Godzikowice Wynagrodzenie do negocjacji

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów do pracy na produkcji w Godzikowicach k. Oławy.


Pracuj z nami i zyskuj:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • początkowe wynagrodzenie w wysokości 2800 zł brutto/m-c
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
  • kompleksowe szkolenie wdrażające w obowiązki
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia
  • możliwość zatrudnienia u naszego Klienta po okresie próbnym
  • terminowe wynagrodzenie i opiekę koordynatora personalnego

Zakres zadań:

  • obsługa prasy i mieszalnika
  • wymiana form w prasach
  • kontrola jakości wytworzonego produktu

 

Jeśli jesteś

gotowy/-a do pracy od zaraz i zaangażowany/-a w obowiązku, a dokładność, sumienność i praca zespołowa to Twoje mocne strony – WYŚLIJ CV!

Dodatkowe informacje

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 506 561 604.

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na produkcji - 2800 zł brutto/bez doświadczenia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na produkcji - 2800 zł brutto/bez doświadczenia w miejscowości: Brzeg jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na produkcji - 2800 zł brutto/bez doświadczenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na produkcji - 2800 zł brutto/bez doświadczenia, praca w Brzeg dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.