Wyszukaj spośród 10447 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Inżynier Budowy/Kierownik Robót
Grupa Unibep
Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 09-07-2019, do końca 15 dni

Kraj: Polska

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na budowach w Warszawie, Kutnie i w Poznaniu na stanowisku: Inżynier Budowy/Kierownik Robót

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie dokumentacji budowy,
  • Kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzegania przepisów BHP i ppoż. na powierzonym odcinku prac,
  • Sprawdzanie zgodności wykonanych prac z projektem, dokumentacją techniczną oraz harmonogramem,
  • Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej,
  • Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku -- preferowane w budownictwie mieszkaniowym/ komercyjnym lub przemysłowym,
  • Zdolności organizacyjnych i komunikatywności,
  • Znajomości MS Word, MS Excel i AutoCAD.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, świadczenia świąteczne i okolicznościowe),
  • Możliwość awansu oraz podnoszenia kwalifikacji (w tym szkolenia oraz możliwość zbierania praktyki do uprawnień budowlanych wraz z dofinansowaniem kosztów ich zdobycia),
  • Ciągłość pracy po zakończonym kontrakcie.

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Budowy/Kierownik Robót

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Budowy/Kierownik Robót w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grupa Unibep lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Budowy/Kierownik Robót Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Budowy/Kierownik Robót, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Grupa Unibep praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii