Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Dyrektor Żłobka Warszawa Saska Kępa

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

Nowo powstały żłobek na 100 dzieci - mieszczący się w Warszawie w dzielnicy Praga Południe -- Saska Kępa poszukuje kandydata na stanowisko: Dyrektor żłobka - praca w pełnym wymiarze godzin.

Obowiązki:
  • zapewnianie warunków dla prowadzenia prawidłowej działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej w żłobku,
  • ustalanie programu edukacyjnego,
  • zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu dzieci w żłobku,
  • prowadzenie działań promocyjnych,
  • kontakt z rodzicami w bieżących sprawach,
  • prowadzenie dokumentacji placówki,
  • prowadzenie pełnej polityki personalnej
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe i minimum 3 lata doświadczenia w pracy z dziećmi,
  • Wyksztalcenie średnie i 5 lat doświadczenia w pracy z dziećmi.
  •  Doświadczenie pracy na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Warunki pracy:
  • dobra atmosfera pracy,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • elastyczne godziny pracy w przedziale od 07:30 - 17:30,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów.
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem w treści „Dyrektor żłobka”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

zlobek.stokrotka@gmail.com

tel. 609025676

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Dyrektor Żłobka Warszawa Saska Kępa

Jaka oferta pracy na stanowisku: Dyrektor Żłobka Warszawa Saska Kępa w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Żłobek Stokrotka lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Dyrektor Żłobka Warszawa Saska Kępa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dyrektor Żłobka Warszawa Saska Kępa, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Żłobek Stokrotka praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Agnieszka Malewicz

609025676

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie