Wyszukaj spośród 10815 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. rekrutacji

Lokalizacja: Mielec , podkarpackie;

Naszym klientem jest nowoczesna i rozpoznawalna firma produkcyjna o międzynarodowym zasięgu. W związku z dalszym rozwojem Działu HR oraz struktur firmy poszukujemy doświadczonego specjalisty zainteresowanego objęciem stanowiska Specjalisty ds. rekrutacji.

Miejsce pracy: Mielec
Dział: HR
Wymiar pracy: pełny etat
System pracy: jednozmianowy, elastyczny czas pracy
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Zadania na stanowisku
  • Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska niskiego, średniego i wysokiego szczebla
  • Przygotowywanie i publikowanie ofert pracy oraz selekcja napływających aplikacji
  • Prowadzenie procesów rekrutacji metodami bezpośredniego dotarcia do kandydatów
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (agencje pracy, biura karier, portale internetowe, bazy kandydatów)
  • Wdrażanie nowych narzędzi rekrutacyjnych z wykorzystaniem marketingu internetowego i portali społecznościowych
  • Współpraca z kierownikami w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych
  • Wsparcie w obszarze twardego HR (m.in. wystawianie skierowań na badania lekarskie)
  • Realizowanie innych zadań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi
Oczekiwania wobec Kandydatów
  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji (w wewnętrznym Dziale HR lub w agencji pracy)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
  • Praktyczna znajomość procesów oraz narzędzi HR w zakresie prowadzenia procesów rekrutacyjnych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - łatwość w nawiązywaniu kontaktów, operatywność, samodzielność, kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność planowania zadań i organizacji swojej pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

Oferujemy:
  • Stałą i stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Objęcie samodzielnego, perspektywicznego stanowiska i przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Realną możliwość podnoszenia kwalifikacji (poprzez udział w kursach i specjalistycznych szkoleniach branżowych - wewnętrznych, jak i zewnętrznych)
  • Finansowanie nauki języków obcych (lekcje prowadzone przez native speakera)
  • Inne pozapłacowe i płacowe benefity (między innymi dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Pracę w przyjaznej i niekorporacyjnej atmosferze

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. rekrutacji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. rekrutacji w miejscowości: Mielec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Axamo Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. rekrutacji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. rekrutacji, praca w Mielec dopasowana do Twoich wymagań.Axamo Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii