Operator maszyn obróbczych

Payroll 360 Nowy Sącz Wynagrodzenie do negocjacji

Dla naszego Klienta, światowego lidera w produkcji wyrobów z węgla i grafitu, z siedzibą w Nowym Sączu, poszukujemy osób chętnych do pracy jako: Operator maszyn obróbczych

Zadania:

  • wykonywanie operacji obróbczych zgodnie z dokumentacją techniczną, technologiczną i BHP
  • przeprowadzanie kontroli parametrów wyrobu w trakcie obróbki oraz informowanie przełożonych o zauważonych nieprawidłowościach.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi żurawia lub suwnicy
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • umiejętność odczytywania rysunków technicznych,
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn obróbczych

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • uczciwe, atrakcyjne wynagrodzenie płatne zawsze na czas + dodatki - premie uznaniowe oraz wynikowe, dodatek za pracę w godzinach nocnych, dodatek za system 4-ro brygadowy oraz premie okolicznościowe,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • pracę w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym,
  • dofinansowanie karty Multisport Plus oraz pakietu prywatnej opieki medycznej.

Dodatkowe informacje

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta pracy - kliknij APLIKUJ wyślij CV poprzez nasz system rekrutacyjny. W razie pytań lub problemów skontaktuj się z nami telefonicznie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn obróbczych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn obróbczych w miejscowości: Nowy Sącz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Payroll 360 lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn obróbczych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn obróbczych, praca w Nowy Sącz dopasowana do Twoich wymagań.Payroll 360 praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.