Operator maszyn produkcyjnych (k/m)

Trenkwalder Kielce Wynagrodzenie do negocjacji

Zadania:

  • praca przy liniach produkcyjnych,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • motywacja i chęć do pracy,
  • dokładność i sumienność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej.

Oferujemy:

  • stawkę do 18 zł/godzinę brutto,
  • umowę o pracę tymczasową, później zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracę w systemie zmianowym.

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn produkcyjnych (k/m)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn produkcyjnych (k/m) w miejscowości: Kielce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn produkcyjnych (k/m) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn produkcyjnych (k/m), praca w Kielce dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.