Wyszukaj spośród 10024 ofert pracy

Inżynier ds. Mechaniki (nr ref.: 10160)

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 06-07-2019, do końca 14 dni
Praca Inżynier ds. Mechaniki (nr ref.: 10160)

Opis stanowiska
  • diagnozowanie i usuwanie problemów, usterek i awarii na maszynach produkcyjnych (rozwiązywanie bieżących i trudnych problemów technicznych)
  • doradztwo w aspektach związanych z mechaniką
  • praca z dokumentacją projektową i wykonawczą, nadzór nad realizowanymi projektami (uruchomianie nowych projektów)
  • udział w przeprowadzaniu przeglądów i konserwacji maszyn
  • prowadzenie rejestru konserwacji i napraw oraz podejmowanie działań zapobiegających usterkom
  • uczestnictwo w przezbrojeniach maszyn
  • udział w projektach optymalizujących procesy produkcyjne
  • współtworzenie polityki utrzymania maszyn w ruchu
  • uczestniczenie w prowadzeniu dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • negocjacja warunków oraz nadzór nad wykonaniem prac przez firmy zewnętrzne
  • dbanie o przestrzeganie zasad i norm obowiązujących w firmie
Wymagania
  • wykształcenie wyższe w zakresie mechaniki
  • minimum 4
  • letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość zagadnień specjalistycznych w tym: budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń, zakresu technologii wykonywania prac mechanicznych
  • znajomość podstawowych zagadnień automatyki, elektroniki, hydrauliki przemysłowej
  • sprawne posługiwania się dokumentacją i rysunkiem technicznym
  • mile widziane uprawnienia eksploatacyjne SEP, na wózki widłowe, suwnice
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność
  • umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu
  • gotowość do wspierania zespołów pracujących w systemie zmianowym
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • pracę w nowoczesnej fabryce w otoczeniu opierającym się na najwyższych normach bezpieczeństwa
  • pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną wraz z opcją dla rodziny, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej, kartę sportową, transport pracowniczy na wybranych trasach)
  • możliwość zdobycia nowej wiedzy i rozwoju zawodowego

Gdzie szukać pracy jako Inżynier ds. Mechaniki (nr ref.: 10160)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier ds. Mechaniki (nr ref.: 10160) w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier ds. Mechaniki (nr ref.: 10160) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier ds. Mechaniki (nr ref.: 10160), praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Inżynier ds. Mechaniki (nr ref.: 10160), Łódź