Wyszukaj spośród 10376 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik obsługi sklepu

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pracownik obsługi sklepu

Miejsce pracy: Wrocław, ul Czekoladowa

Zadania:
  • Rozpakowywanie oraz wykładanie towaru
  • Dbanie o ekspozycję
  • Obsługa klienta
  • Prace inwentaryzacyjne
Wymagania:
  • Dyspozycyjność w każdy wtorek, środę oraz czwartek
  • Wykształcenie min. średnie
  • Nastawienie proklienckie
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie - 20 zł/h brutto
  • Pracę w godzinach 8:00-16:00
  • Umowę zlecenie
  • Stabilną pracę w sklepie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Pakiet benefitów

Gdzie szukać pracy jako Pracownik obsługi sklepu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik obsługi sklepu w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik obsługi sklepu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik obsługi sklepu, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.