Wyszukaj spośród 12789 ofert pracy

Konstruktor Form Odlewniczych (nr ref.: 10158)

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 05-07-2019, do końca 14 dni
Praca Konstruktor Form Odlewniczych (nr ref.: 10158)

Opis stanowiska
  • tworzenie dokumentacji na podstawie bryły 3D
  • nadzór nad wykonaniem formy odlewniczej
  • nadzór nad procesem użytkowania formy
  • optymalizacja
Wymagania
  • biegła znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność tworzenia dokumentacji na podstawie bryły 3D
  • umiejętność abstrakcyjnego myślenia
  • mile widziana znajomość CREO
Oferujemy
  • pracę w doświadczonym zespole
  • ciekawe wyzwania
  • szkolenia specjalistyczne
  • możliwość rozwoju
  • benefity pozapłacowe

Gdzie szukać pracy jako Konstruktor Form Odlewniczych (nr ref.: 10158)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konstruktor Form Odlewniczych (nr ref.: 10158) w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konstruktor Form Odlewniczych (nr ref.: 10158) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konstruktor Form Odlewniczych (nr ref.: 10158), praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Konstruktor Form Odlewniczych (nr ref.: 10158), Łódź