Wyszukaj spośród 10184 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Prace pomocnicze w drukarni

Lokalizacja: Gliwice , śląskie;

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.


Zadania:
  • prace pomocnicze przy pracach drukarskich
  • foliowanie, zaklejanie i etykietowanie przygotowanych kartonów do wysyłki
  • utrzymanie porządku w wyznaczonym obszarze
Wymagania:
  • szukamy wyłącznie osób pełnoletnich.
  • dyspozycyjność w godzinach od 6:00-14:00
  • zdolności manualne
  • dokładność, punktualność, odpowiedzialność
Oferujemy:
  • stawkę 15 zł brutto za godzinę.
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o podanie swoich danych: imię, nazwisko, nr telefonu i adres e-mail. Prosimy nie przesyłać CV!

Oferta jest ważna jeszcze 17 dni


Gdzie szukać pracy jako Prace pomocnicze w drukarni

Jaka oferta pracy na stanowisku: Prace pomocnicze w drukarni w miejscowości: Gliwice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Job Outsourcing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Prace pomocnicze w drukarni Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Prace pomocnicze w drukarni, praca w Gliwice dopasowana do Twoich wymagań.Job Outsourcing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii