Prace pomocnicze w drukarni

Job Outsourcing Gliwice Wynagrodzenie do negocjacji

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.


Zadania:

  • prace pomocnicze przy pracach drukarskich
  • foliowanie, zaklejanie i etykietowanie przygotowanych kartonów do wysyłki
  • utrzymanie porządku w wyznaczonym obszarze

Wymagania:

  • szukamy wyłącznie osób pełnoletnich.
  • dyspozycyjność w godzinach od 6:00-14:00
  • zdolności manualne
  • dokładność, punktualność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stawkę 15 zł brutto za godzinę.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o podanie swoich danych: imię, nazwisko, nr telefonu i adres e-mail. Prosimy nie przesyłać CV!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Prace pomocnicze w drukarni

Jaka oferta pracy na stanowisku: Prace pomocnicze w drukarni w miejscowości: Gliwice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Job Outsourcing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Prace pomocnicze w drukarni Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Prace pomocnicze w drukarni, praca w Gliwice dopasowana do Twoich wymagań.Job Outsourcing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.