Wyszukaj spośród 10815 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja: Sieradz , łódzkie;

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Zakres obowiązków:
  • Przyjęcie wyrobów z produkcji
  • Załadunek wyrobów na środki transportu,
  • Kompletowanie wyrobów pod zamówienie
  • Zabezpieczenie produktu na czas transportu.
Oczekujemy:
  • Wykształcenie zasadnicze,
  • Uprawnienia UDT II + zaświadczenie ze szkolenia bezpieczna wymiana butli gazowej
  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność, dokładność, sumienność i precyzja w wykonywaniu czynności,
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (Poniedziałek -Niedziela).
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione odoświadczenia.

Gdzie szukać pracy jako Operator Wózka Widłowego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Wózka Widłowego w miejscowości: Sieradz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Imar Service Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Wózka Widłowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Wózka Widłowego, praca w Sieradz dopasowana do Twoich wymagań.Imar Service Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii