Spawacz TIG do 3500 euro netto

DAAR Personal Service GmbH BAD MARIENBERG Wynagrodzenie do negocjacji

DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko: Spawacz TIG


Zadania:

  • spawanie metodą TIG (rury)
  • dbałość o bezpieczeństwo i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe jako spawacz TIG
  • aktualne certyfikaty spawalnicze
  • możliwość wyjazdu samochodem

Zapewniamy:

  • gwarantujemy zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, wynagrodzenie około 16-17 euro netto na godzinę (12-13 EUR brutto+ 50-60 EUR netto dieta).
  • nie prowadzimy ZEITKONTA
  • organizujemy zakwaterowanie

Dodatkowe informacje

Kontakt: +48 519 736 191 lub 576 040 707


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Spawacz TIG do 3500 euro netto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Spawacz TIG do 3500 euro netto w miejscowości: BAD MARIENBERG jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DAAR Personal Service GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Spawacz TIG do 3500 euro netto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Spawacz TIG do 3500 euro netto, praca w BAD MARIENBERG dopasowana do Twoich wymagań.DAAR Personal Service GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.