Wyszukaj spośród 9673 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

UI Visual Designer

Lokalizacja: Gliwice , śląskie;

Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Wywodzimy się z marki Job Impulse, obecnej na rynku od 2006 roku. Dzięki doświadczonej kadrze każdego dnia znajdujemy pracę specjalistom w kraju i zagranicą - rekrutujemy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach Logistics, Supply Chain, Engineering, IT, Finance, Sales & Marketing. Twój sukces jest w naszych rękach!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Obowiązki:
  • Tworzenie rozwiązań przy użyciu hardware i software, prostych i intuicyjnych dla użytkownika
  • Rozwijanie koncepcji UI szkiców, modeli szkieletowych, makiet prototypów
  • Projektowanie elementów graficznych UI
  • Tworzenie i utrzymywanie wielokrotnego procesu UI
  • Aktywna współpraca z działem zajmującym się rozwojem
Wymagania:
  • Zainteresowanie tematyką projektowania graficznego
  • Min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu graficznym (portfolio)
  • Znajomość pakietów Adobe CS i narzędzi do prototypowania UI
  • Samodzielność w pracy
  • Zmysł estetyczny
  • Znajomość języka angielskiego (poziom min. C1)
  • Umiejętność tworzenia kreatywnych rozwiązań problemów związanych z interakcją człowieka z urządzeniem
  • Znajomość modelowania 3D, generowania renderingów i animacji produktu
Oferujemy:
  • Dowolną formę zatrudnienia
  • Elastyczny czas pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Szansa na zrewolucjonizowanie świata fotografii
  • Praca w zespole ludzi pełnych pasji i entuzjazmu

Gdzie szukać pracy jako UI Visual Designer

Jaka oferta pracy na stanowisku: UI Visual Designer w miejscowości: Gliwice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Ahead Professionals lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako UI Visual Designer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko UI Visual Designer, praca w Gliwice dopasowana do Twoich wymagań.Ahead Professionals praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.