Wyszukaj spośród 9889 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. regulacji / polityk bezpieczeństwa

Lokalizacja: Katowice , śląskie;

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy ponad 400 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Specjalista ds. regulacji / polityk bezpieczeństwa

Obowiązki:
  • analiza oraz interpretacja polityki bezpieczeństwa firmy,
  • współpraca z opiekunami aplikacji na poziomie lokalnymi oraz międzynarodowym,
  • współpraca z zespołami Scrumowymi,
  • tworzenie dokumentacji dotyczącej kontroli bezpieczeństwa,
  • automatyzacja procesów związanych z przeprowadzaniem kontroli,
  • uczestniczenie w audytach.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość Excela,
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji,
  • komunikatywność,
  • elastyczność w działaniu,
  • łatwość nawiązywania relacji,
  • komunikatywny język angielski, minimum na poziomie B2.
  • mile widziane doświadczenie w automatyzacji procesów,
  • mile widziana znajomość dobrych praktyk z zakresu bezpieczeństwa IT oraz zarządzania ryzykiem IT.
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę MultiSport,
  • Medicover,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • różnorodne projekty,
  • dostęp do platform szkoleniowych: Plulralsight i Treehouse,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetupach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. regulacji / polityk bezpieczeństwa

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. regulacji / polityk bezpieczeństwa w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. regulacji / polityk bezpieczeństwa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. regulacji / polityk bezpieczeństwa, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii