Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz) - od 13,18 euro brutto/godz. - praca w Belgii

Lokalizacja: Ath , Flandria
Praca Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz) - od 13,18 euro brutto/godz. - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży kamieniarskiej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz)


Zadania:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku kamieniarza należeć będzie obsługa maszyn produkcyjnych przeznaczonych do cięcia oraz wykańczania surowca. Zakres zadań obejmuje również posługiwanie się piłą trakową, jak i mostową. Istotnym elementem w zawodzie kamieniarza jest także przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy komunikatywnej znajomości j. angielskiego. Ważna jest dla nas również umiejętność pracy w zespole, punktualność oraz motywacja do pracy. Doświadczenie w obsłudze suwnicy oraz możliwość wyjazdy do Belgii samochodem będą Twoim dodatkowym atutem.

Oferujemy:

W zamian za Twoje umiejętności oraz doświadczenie gwarantujemy Ci zatrudnienie w oparciu o  umowę o pracę, wynagrodzenie wysokości od 13,18 euro brutto/godz., a także nadgodziny płatne 150% i trzynastą pensję. Zapewniamy również benefity, takie jak prywatna opieka medyczna, karta paliwowa oraz dodatek amortyzacyjny. Możesz liczyć na naszą pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania, a także na opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
od 13,18 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 175 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz) - od 13,18 euro brutto/godz. - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz) - od 13,18 euro brutto/godz. - praca w Belgii w miejscowości: Ath jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz) - od 13,18 euro brutto/godz. - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz) - od 13,18 euro brutto/godz. - praca w Belgii, praca w Ath dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.