Wyszukaj spośród 9962 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz) - od 13,18 euro brutto/godz. - praca w Belgii

Lokalizacja: Ath , Flandria
Data: 02-07-2019, do końca 24 dni
Praca Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz) - od 13,18 euro brutto/godz. - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży kamieniarskiej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz)


Zadania:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku kamieniarza należeć będzie obsługa maszyn produkcyjnych przeznaczonych do cięcia oraz wykańczania surowca. Zakres zadań obejmuje również posługiwanie się piłą trakową, jak i mostową. Istotnym elementem w zawodzie kamieniarza jest także przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy komunikatywnej znajomości j. angielskiego. Ważna jest dla nas również umiejętność pracy w zespole, punktualność oraz motywacja do pracy. Doświadczenie w obsłudze suwnicy oraz możliwość wyjazdy do Belgii samochodem będą Twoim dodatkowym atutem.

Oferujemy:

W zamian za Twoje umiejętności oraz doświadczenie gwarantujemy Ci zatrudnienie w oparciu o  umowę o pracę, wynagrodzenie wysokości od 13,18 euro brutto/godz., a także nadgodziny płatne 150% i trzynastą pensję. Zapewniamy również benefity, takie jak prywatna opieka medyczna, karta paliwowa oraz dodatek amortyzacyjny. Możesz liczyć na naszą pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania, a także na opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
od 13,18 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 24 dni


Gdzie szukać pracy jako Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz) - od 13,18 euro brutto/godz. - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz) - od 13,18 euro brutto/godz. - praca w Belgii w miejscowości: Ath jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz) - od 13,18 euro brutto/godz. - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz) - od 13,18 euro brutto/godz. - praca w Belgii, praca w Ath dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii