Kierownik działu projektowania (m/k)

Trenkwalder Tychy Wynagrodzenie do negocjacji

Obowiązki:

  • zarządzanie biurem konstruktorów (7-8 osób),
  • nadzorowanie, planowanie, kontrolowanie pracy podległego zespołu,
  • kontakt z klientami w zakresie ustalania rozwiązań konstrukcyjnych projektowanych form,
  • nadzór nad zgodnością produktu z wymaganiami klienta,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • raportowanie bezpośrednio do dyrektora generalnego.

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu form wtryskowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodną komunikację,
  • znajomość oprogramowania NX (Unigraphics),
  • umiejętność / doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia kwartalna),
  • ubezpieczenie,
  • istotny wpływ w realizacji ciekawych projektów dopasowanych do potrzeb klientów firmy,
  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny,
  • wymiany z zaprzyjaźnionymi firmami zagranicznymi.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kierownik działu projektowania (m/k)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik działu projektowania (m/k) w miejscowości: Tychy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik działu projektowania (m/k) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik działu projektowania (m/k), praca w Tychy dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.