Wyszukaj spośród 9673 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Praca od zaraz na Infolinii - dla Studenta

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Więcej wolnego? Zrób coś i pracuj z nami! Zdobywaj doświadczenie, zarabiaj kasę i bądź niezależny/a :) Nie masz doświadczenia? Nic się nie martw, profesjonalny pakiet wdrożeniowy przygotuje Cię do pracy.

Zadania:
  • telefoniczną obsługę Klientów (Infolinia)
  • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na zapytania klientów
  • obsługę aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych
  • procesowanie zgłoszeń mailowych
Wymagania:
  • płynna znajomość języka polskiego - warunek konieczny
  • status osoby uczącej się - warunek konieczny
  • dyspozycyjność na pakiecie wdrożeniowym- warunek konieczny
  • odpowiedzialne podejście do pracy
  • postawa pro-kliencka oraz nastawienie na pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • obsługa komputera i korzystanie z internetu na poziomie codziennego użytkowania
Oferujemy:
  • regularne wynagrodzenie wypłacane dwa razy w miesiącu
  • indywidualny grafik współpracy w zależności od potrzeb Kandydata
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi Klienta - zakończone Certyfikatem
  • przyjazną atmosferę pracy
Dodatkowe informacje

To tylko część, brakuje tylko Ciebie! Aplikuj, przekonaj się sam!

Masz pytania? Chętnie odpowiemy https://lc.chat/now/1553551/

Gdzie szukać pracy jako Praca od zaraz na Infolinii - dla Studenta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca od zaraz na Infolinii - dla Studenta w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CCIG Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca od zaraz na Infolinii - dla Studenta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca od zaraz na Infolinii - dla Studenta, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.CCIG Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii