Wyszukaj spośród 9889 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik pomocniczy

Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki , mazowieckie;

Dla naszego Klienta - producenta osprzętu elektroinstalacyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik pomocniczy

Jesteś zmęczony pracą w systemie III-zmianowym?
Większość twoich znajomych wypoczywa w weekend a Ty pracujesz?

To oferta specjalnie dla Ciebie!!!

Miejsce pracy: Nasielsk

Zadania:
  • Pakowanie i etykietowanie produktu
  • Selekcja oraz kontrola jakości produktów
  • Prace pomocnicze
Wymagania:
  • Zaangażowanie oraz chęci do pracy
  • Solidność, dokładność
  • Zdolności manualne
Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku na II zmiany: 6-14, 14-22
  • Miłą atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię
Dodatkowe informacje

Jesteś zainteresowany?

Aplikuj za pośrednictwem portalu bądź zadzwoń/ wyślij SMS o treści PRACA pod numer 606-282-414.

Gdzie szukać pracy jako Pracownik pomocniczy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik pomocniczy w miejscowości: Nowy Dwór Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik pomocniczy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik pomocniczy, praca w Nowy Dwór Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii