Wyszukaj spośród 10024 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator maszyn produkcyjnych

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie;

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska: Operator maszyn produkcyjnych

Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyny i urządzeń produkcyjnych/maszyn pakujących,
  • Wykonywanie przezbrojeń maszyn,
  • Dbanie o jakość wyrobu zgodnie ze specyfikacją,
  • Pilnowanie wysokich standardów procesu produkcyjnego.
Oczekujemy:
  • Minimum średniego wykształcenia - preferowane techniczne,
  • Wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna (bądź gotowość do wyrobienia),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • Komunikatywności, odpowiedzialności, skrupulatności,
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu.
  • Chęć podjęcia pracy na stałe w ramach umowy o pracę,
  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym - czterobrygadowym (praca w soboty i niedziele).
Oferujemy:
  • Umowa o pracę,
  • Wysokie wynagrodzenie + atrakcyjne premie oraz dodatek nocny,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa - Multisport,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia na rynku pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej.

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn produkcyjnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn produkcyjnych w miejscowości: Grodzisk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Imar Service Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn produkcyjnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn produkcyjnych, praca w Grodzisk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Imar Service Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii