Wyszukaj spośród 10286 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Menadżer Ochrony - Śląsk

Lokalizacja: Katowice , śląskie;

Agencja ochrony Konsalnet, lider branży ochrony, zatrudniający ponad 20 tys. pracowników poszukuje osób na stanowisko: Menadżer Ochrony - Śląsk

Obowiązki:
  • Dbałość o kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz wysoką jakość świadczonych usług
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z Kontrahentami
  • Koordynowanie obsługiwanych obiektów oraz prac związanych z podległymi pracownikami
  • Rekrutacja, wdrażanie oraz szkolenie nowych pracowników
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w ochronie na podobnym stanowisku
  • Sprawna obsługa komputera
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista, inicjatywa w działaniu
  • Dyspozycyjność i rzetelność
  • Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • Szkolenia, pakiet dodatkowych ubezpieczeń PZU oraz prywatną opiekę medyczną
  • kartę multisport
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV, bądź złożenie osobiście CV w biurze Konsalnet na ul. Ligockiej 103 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 do 14:00

Gdzie szukać pracy jako Menadżer Ochrony - Śląsk

Jaka oferta pracy na stanowisku: Menadżer Ochrony - Śląsk w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Menadżer Ochrony - Śląsk Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Menadżer Ochrony - Śląsk, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii