Operator maszyn - umowa o pracę / darmowy dojazd

Lokalizacja: Oborniki , wielkopolskie
Obrzycko , wielkopolskie
Szamotuły , wielkopolskie
Połajewo , wielkopolskie
Rogoźno , wielkopolskie
Murowana Goślina , wielkopolskie
Praca Operator maszyn - umowa o pracę / darmowy dojazd

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży stalowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator maszyn.


Oczekujemy:

zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków i motywacji do pracy. Zależy nam także na Twojej dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym.

Ze swojej strony zapewniamy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji. Ponadto, już od początku zatrudnienia, będą przysługiwać Ci atrakcyjne premie. Oferujemy także bezpłatny dojazd pracowniczy z Szamotuł, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna, Murowanej Gośliny. Na początku Twojej pracy przejdziesz profesjonalne szkolenie, które wdroży Cię w obowiązki. Z nami będziesz miał możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia własnych kompetencji. Czekamy na Ciebie!

Twoje zadania:

obsługa maszyn i urządzeń na poszczególnych stanowiskach oraz kontrola przebiegu produkcji.


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Zachęcamy do aplikowania! Jeśli masz jakieś pytania – zadzwoń: 506 561 859 lub napisz: b.golabek@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 1677 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn - umowa o pracę / darmowy dojazd

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn - umowa o pracę / darmowy dojazd w miejscowości: Murowana Goślina jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn - umowa o pracę / darmowy dojazd Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn - umowa o pracę / darmowy dojazd, praca w Murowana Goślina dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Beata Gołąbek

e-mail b.golabek@ksservice.pl

phone +48 506 561 859

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie