Wyszukaj spośród 10286 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Sprzątanie -Kraków Modlniczka

Lokalizacja: Kraków , małopolskie;

Poszukujemy pracownika do sprzątania w Modlniczce przy ul. Różańskiego, na przeciwko marketu budowlanego Leroy Merlin.

Obowiązki:
  • obsługa maszyn czyszczących na obiekcie oraz koszenie trawy.
Wymagania:
  • Praca po 3h od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20.
  • Praca po 8h od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 albo 8:00-16:00
Oferujemy:
  • kartę multisport
  • dodatkowe ubezpieczenie PZU oraz prywatną opiekę medyczną
Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 661901596 od pon do pt w godz. 8:00-16:00

Gdzie szukać pracy jako Sprzątanie -Kraków Modlniczka

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sprzątanie -Kraków Modlniczka w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sprzątanie -Kraków Modlniczka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzątanie -Kraków Modlniczka, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii