React Developer / Frontend Developer

Teamquest Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Polska firma doradcza, która zapewnia przedsiębiorcom wsparcie podatkowe, prawne, transakcyjne i biznesowe oraz pomaga rozwijać innowacyjną działalność, w tym pozyskując finansowanie ze środków publicznych i innych dostępnych źródeł. Na rynku polskim działają już od 15 lat. Zaangażowanie i praca ponad 280-osobowego zespołu zostały wielokrotnie docenione, zarówno przez klientów, którzy współpracują z firmą od wielu lat, jak i przez niezależne gremia. Ma to swoje odzwierciedlenie w rankingach doradców podatkowych i firm wspierających działalność B+R i innowacje, w których zajmują najwyższe pozycje. Zawsze byli zdania, że dobrej jakości dane bazowe są istotnym składnikiem sukcesu w procesach analizy i eksploracji źródeł danych, zaś dbałość o każdy szczegół pozwala uniknąć wielu nieporozumień. Motto "jakość, a nie jakoś" jest więc ciągle bliskie tej firmie. Dlatego też w usługach IT skupią się przede wszystkim na zagadnieniach merytorycznych. Oferują m.in.: audyty biznesowe systemów oraz projektów IT; ocenę jakości rozwiązań bazodanowych i procesów ETL / ELT; analizę ryzyk; analizę biznesową i systemową oraz eksplorację i kontrolę jakości danych. W związku z rozwojem firmy i budową zespołu IT poszukują osoby na stanowisko: React Developer / Frontend Developer

Obowiązki:

  • Rozwój oraz utrzymanie strony frontendowej projektów, udział w wyborze technologii front-endowych
  • Zapewnienie wydajności i bezpieczeństwa tworzonych serwisów, tworzenie wysokiej jakości kodu
  • Integracja między aplikacjami
  • Rozwiązywanie problemów programistycznych oraz optymalizacja kodu
  • Rozwój istniejącego oprogramowania, tworzenie dokumentacji projektowej
  • Współpraca z programistami i projektantami UX i UI

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Frontend Developera
  • Bardzo dobra znajomość biblioteki React.js
  • Bardzo dobra znajomość Typescript, JavaScript, HTML, CSS
  • Doświadczenie w pracy z REST API
  • Znajomość narzędzi projektowych m.in. Git, JIRA
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Tworzenie i optymalizacja kodu
  • Doświadczenie we współpracy z programistami i projektantami UX oraz UI
  • Umiejętność wyceny czasochłonności projektów i zadań
  • Dodatkowe atuty:
    • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • Możliwość otrzymania rocznej premii uznaniowej
  • Bogaty pakiet benefitów:
    • opieka medyczna Medicover
    • karta MultiSport
    • masaże relaksacyjne w biurze
    • lekcje angielskiego w biurze
    • wyjazdy szkoleniowe i integracyjne
    • konferencje branżowe
  • Biuro w centrum Warszawy - przy stacji metra "Rondo ONZ'
  • Elastyczne godziny pracy (7/11 - 15/19)
  • Praca zdalna do 20% czasu pracy
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Gdzie szukać pracy jako React Developer / Frontend Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: React Developer / Frontend Developer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako React Developer / Frontend Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko React Developer / Frontend Developer , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.