Wyszukaj spośród 10184 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Inżynier Produktu i Procesu (nr ref.: 10146)

Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie
Data: 25-06-2019, do końca 8 dni
Praca Inżynier Produktu i Procesu (nr ref.: 10146)

Opis stanowiska
  • identyfikowanie oraz rozwiązywanie problemów dotyczących produktu oraz procesu
  • optymalizacje procesów produkcyjnych w celu poprawy jakości produktów, efektywności, aspektów BHP oraz ochrony środowiska
  • wsparcie w działaniach zespołu zarządzania produkcją
  • przygotowywanie i analizę instrukcji produkcyjnych i technologicznych oraz ich wprowadzanie na produkcję poprzez szkolenia wewnętrzne
  • realizację zadań projektowych zgodnie z procesem rozwoju produktu
Wymagania
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne
  • dobrze posługujesz się językiem angielskim zarówno w mowie jak i w piśmie
  • jesteś osobą komunikatywną oraz samodzielną
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • udział w projektach na poziomie lokalnym jak i międzynarodowym
  • liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • rozwój umiejętności zawodowych i ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • dobrą atmosferę pracy
  • codzienny kontakt z językiem obcym
  • planowanie i rozwój kariery
  • bezpłatną opiekę medyczną

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Produktu i Procesu (nr ref.: 10146)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Produktu i Procesu (nr ref.: 10146) w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Produktu i Procesu (nr ref.: 10146) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Produktu i Procesu (nr ref.: 10146), praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii