Wyszukaj spośród 10265 ofert pracy

Inżynier Automatyk (nr ref.: 10152)

Lokalizacja: Olsztyn , warmińsko-mazurskie
Data: 25-06-2019, do końca 2 dni
Praca Inżynier Automatyk (nr ref.: 10152)

Opis stanowiska
  • prowadzenie projektów w zakresie robotyzacji i automatyzacji procesów produkcyjnych
  • wdrażanie aplikacji przemysłowych budowy maszyn z wykorzystaniem sterowników Siemens, napędów SEW, Festo
  • udział w projektowaniu oraz wdrażaniu nowych maszyn oraz linii produkcyjnych
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • dbanie o poprawną pracę aparatury i systemów elektro
  • automatycznych, sprawnie identyfikowanie i usuwanie problemów awaryjnych w zakresie systemów procesowych
  • wykonywanie prac prewencyjnych i remontowych w podległym obszarze
  • współpraca z innymi pracownikami działu
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: automatyka, robotyka, elektrotechnika i pokrewne)
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu programowania sterowników przemysłowych (SIMATIC S7, Allen Bradley itp.)
  • wiedza z zakresu pneumatyki, sensoryki, elektrotechniki
  • doświadczenie w pracy z napędami (falowniki, serwo, siłowniki itp.)
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • opieka medyczna, ubezpieczenie i inne dodatki socjalne

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Automatyk (nr ref.: 10152)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Automatyk (nr ref.: 10152) w miejscowości: Olsztyn jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Automatyk (nr ref.: 10152) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Automatyk (nr ref.: 10152), praca w Olsztyn dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Inżynier Automatyk (nr ref.: 10152), Olsztyn