Kierownik Apteki - Mińsk Mazowiecki

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki , mazowieckie
Praca Kierownik Apteki - Mińsk Mazowiecki

Obecnie nasza apteka w Mińsku Mazowieckim poszukuje osoby na stanowisko - Kierownik apteki

Od kandydata oczekujemy dobrej organizacji pracy, doświadczenia, oraz umiejętności zarządzania personelem.

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy: umowę o pracę na pełen etat, możliwość rozwoju, pracę w rozwijającej się firmie, stabilne warunki pracy oraz wysokie wynagrodzenie - 6500 zł netto.

CV prosimy wysyłać przez formularz wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. , Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).


Oferta jest ważna jeszcze 122 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Apteki - Mińsk Mazowiecki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Apteki - Mińsk Mazowiecki w miejscowości: Mińsk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Praca.farmacja.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Apteki - Mińsk Mazowiecki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Apteki - Mińsk Mazowiecki, praca w Mińsk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Praca.farmacja.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.