Wyszukaj spośród 10815 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kierownik Apteki - Mińsk Mazowiecki

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki , mazowieckie
Data: 27-06-2019, do końca 7 dni
Praca Kierownik Apteki - Mińsk Mazowiecki

Obecnie nasza apteka w Mińsku Mazowieckim poszukuje osoby na stanowisko - Kierownik apteki

Od kandydata oczekujemy dobrej organizacji pracy, doświadczenia, oraz umiejętności zarządzania personelem.

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy: umowę o pracę na pełen etat, możliwość rozwoju, pracę w rozwijającej się firmie, stabilne warunki pracy oraz wysokie wynagrodzenie - 6500 zł netto.

CV prosimy wysyłać przez formularz wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. , Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).


Oferta jest ważna jeszcze 7 dni


Gdzie szukać pracy jako Kierownik Apteki - Mińsk Mazowiecki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Apteki - Mińsk Mazowiecki w miejscowości: Mińsk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Praca.farmacja.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Apteki - Mińsk Mazowiecki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Apteki - Mińsk Mazowiecki, praca w Mińsk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Praca.farmacja.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii