Wyszukaj spośród 9889 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Samodzielna/-ny Księgowa/-y

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 27-06-2019, do końca 14 dni
Praca Samodzielna/-ny Księgowa/-y

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Dokonywanie płatności poprzez wykonywanie przelewów bankowych automatycznych i ręcznych,
  • Współpraca z urzędami i innymi instytucjami zewnętrznymi,
  • Kontrola dokumentów pod względem rachunkowym i formalnym,
  • Księgowanie listy płac, delegacji i rozliczeń pracowniczych,
  • Sporządzanie i wysłanie deklaracji VAT, VAT UE oraz plików JPK,
  • Księgowanie faktur zakupu, importu oraz sprzedaży,
  • Czynny udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku księgowym,
  • Znajomość programu SAP - warunek konieczny!
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności programu Excel,
  • Znajomość języka angielskiego - min. komunikatywny B2,
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych, deklaracji statystycznych,
  • Samodzielność, komunikatywność, wielozadaniowość.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta,
  • Dużą możliwość rozwoju i szkoleń w strukturach firmy,
  • Pracę w międzynarodowej firmie, która prężnie rozwija się na polskim rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Lokalizacja: Warszawa-Mokotów.

Numer referencyjny: SK/WA2/09/2018

Gdzie szukać pracy jako Samodzielna/-ny Księgowa/-y

Jaka oferta pracy na stanowisku: Samodzielna/-ny Księgowa/-y w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Samodzielna/-ny Księgowa/-y Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Samodzielna/-ny Księgowa/-y, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii