Wyszukaj spośród 9889 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Młodszy Specjalista ds. Exportu

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 24-06-2019, do końca 17 dni
Praca Młodszy Specjalista ds. Exportu

Młodszy Specjalista ds. Exportu
Warszawa
NR REF.: 1125158


Twoja następna firma
Naszym klientem jest firmaspecjalizująca się w projektowaniu, produkcji oraz pakowaniu słodyczy reklamowych, która aktualnie do swojego zespołu poszukuje Młodszego Specjalisty ds. Exportu.


Zadania:

Do Twoich codziennych obowiązków będzie należał kontakt z obecnymi klientami, a także aktywne pozyskiwanie nowych kontrahnetów. Osoba na tym stanowisku ma także możliwość reprezentowania firmy na międzynarodowych targach. Będziesz również odpowiedzialny za przygotowywanie ofert w systemie i nadzór nad zamówieniami.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną oraz samodzielną i posiadasz już doświadczenie w obsłudze klienta, ta oferta z pewnością jest dla Ciebie! Szukamy osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, które chciałyby zdobyć doświadczenie w exporcie. Dodatkowym atutem będzie także znajomość niemieckiego lub francuskiego.

Co zyskujesz?

Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premię uzależnioną od wyników, a także dofinansowanie do karty multisport oraz owoce w biurze.

Oferta jest ważna jeszcze 17 dni


Gdzie szukać pracy jako Młodszy Specjalista ds. Exportu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Exportu w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Specjalista ds. Exportu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Exportu, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii