Młodszy Specjalista ds. Exportu

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Młodszy Specjalista ds. Exportu

Młodszy Specjalista ds. Exportu
Warszawa
NR REF.: 1125158


Twoja następna firma
Naszym klientem jest firmaspecjalizująca się w projektowaniu, produkcji oraz pakowaniu słodyczy reklamowych, która aktualnie do swojego zespołu poszukuje Młodszego Specjalisty ds. Exportu.


Zadania:

Do Twoich codziennych obowiązków będzie należał kontakt z obecnymi klientami, a także aktywne pozyskiwanie nowych kontrahnetów. Osoba na tym stanowisku ma także możliwość reprezentowania firmy na międzynarodowych targach. Będziesz również odpowiedzialny za przygotowywanie ofert w systemie i nadzór nad zamówieniami.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną oraz samodzielną i posiadasz już doświadczenie w obsłudze klienta, ta oferta z pewnością jest dla Ciebie! Szukamy osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, które chciałyby zdobyć doświadczenie w exporcie. Dodatkowym atutem będzie także znajomość niemieckiego lub francuskiego.

Co zyskujesz?

Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premię uzależnioną od wyników, a także dofinansowanie do karty multisport oraz owoce w biurze.

Oferta jest ważna jeszcze 166 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Specjalista ds. Exportu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Exportu w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Specjalista ds. Exportu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Exportu, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.