Starszy Programista MS BI

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Starszy Programista MS BI

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie i rozwój rozwiązań Business Intelligence w następującym zakresie:

  • projektowanie i implementacja rozwiązań w oparciu o platformę SQL Server 2012+, przy użyciu T-SQL i .NET (C#)
  • optymalizacja zapytań przetwarzających duże ilości danych
  • projektowanie i budowa kostek analitycznych
  • przygotowanie testów automatycznych dla implementowanych rozwiązań bazodanowych

Wymagania

  • bardzo dobre umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • dobra znajomość języka T-SQL oraz zasad programowania w tym języku
  • dobra znajomość optymalizatora zapytań i ich strojenia
  • praktyczna znajomość Microsoft Business Intelligence Suite (SQL Server, Integration Services - SSIS, Analysis Services - AS)
  • znajomość projektowania i funkcjonowania struktur OLAP, MOLAP, ROLAP, HOLAP
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • asertywność i elastyczność we współpracy z klientem,
  • umiejętność pracy w zespole, również w zespołach rozproszonych w różnych lokalizacjach

Mile widziane

  • znajomość zagadnień i rozwiązań z zakresu hurtowni danych i Business Intelligence
  • doświadczenie w pracy z narzędziami do eksploracji danych, tworzenia raportów i kokpitów menadżerskich

Oferujemy

  • ciekawą i zajmującą pracę w kompetentnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania
  • elastyczną formę zatrudnienia, w tym pracę zdalną
  • ubezpieczenie zdrowotne

Uwaga!

Jeżeli uważasz, że nie spełniasz wyżej wymienionych wymagań, ale posiadasz zdolności w naukach ścisłych, potrafisz programować i chcesz poświęcić dodatkowy czas na rozwój własny -- prosimy skontaktuj się z nami.

Oferta jest ważna jeszcze 2473 dni

Gdzie szukać pracy jako Starszy Programista MS BI

Jaka oferta pracy na stanowisku: Starszy Programista MS BI w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Data Vision Media Sp. z o.o. Sp. k. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Starszy Programista MS BI Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Starszy Programista MS BI, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Data Vision Media Sp. z o.o. Sp. k. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.