Wyszukaj spośród 12520 ofert pracy

Asystent w dziale przetargów

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 24-06-2019, do końca 16 dni
Praca Asystent w dziale przetargów

Asystent w dziale przetargów
Warszawa
NR REF.: 1124236

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystenta w dziale przetargów


Obowiązki:

Do obowiązków Asystenta w dziale przetargów będzie należało wsparcie działu w codziennych obowiązkach polegające m.in. na analizie rynku ofert, wyszukiwaniu ogłoszeń przetargowych,przygototwywaniu dokumentów przetargowych czy bieżaca współpraca z działem sprzedaży oraz Klientami firmy.

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy pierwszych doświadczeń zawodowych na podobnym stanowisku, znajomości programów pakietu MS Office oraz znajomości języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym.Osobę na tym stanowisku powinna wyróżniać dokładność, skrupulatność odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

Firma oferuje stabilne zatrudnienie, pakiet benefitów pozapłacowychoraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o uznanej reputacji. Ponadto firma wyposaża pracownika w służbowy telefon komórkowy oraz laptop.

Dodatkowe Informacje

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Oferta jest ważna jeszcze 16 dni


Gdzie szukać pracy jako Asystent w dziale przetargów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent w dziale przetargów w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent w dziale przetargów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent w dziale przetargów, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Hays Office


Praca Asystent w dziale przetargów, Warszawa


.
Oferta jest ważna jeszcze 16 dni
Podobne ogłoszenia
Tester Oprogramowania

Warszawa, mazowieckie


Praca na zmianę nocną

Warszawa, mazowieckie


Doradca ds. kredytów

Warszawa, mazowieckieOgłoszenia Pracodawcy