Wyszukaj spośród 11951 ofert pracy

Kierownik Sprzedaży (produkty biotechnologiczne)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 24-06-2019, do końca 23 dni
Praca Kierownik Sprzedaży (produkty biotechnologiczne)

Warszawa
NR REF.: 1125033

Dla naszego Klienta, cenionego producenta z obszaru chemii, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Sprzedaży (stanowisko samodzielne- produkty biotechnologiczne).

Zadania:

Do zadań pracownika będzie należało aktywny kontakt z istniejącymi klientami oraz identyfikowanie potencjalnych nowych odbiorców, organizacja i prowadzenie seminariów dla klientów, realizacja celów sprzedażowych oraz marketingowych, analiza rynku, rozpatrywanie reklamacji.

Wymagania:

Poszukujemy osób z Warszawy lub gotowych do relokacji, z kilkuletnim doświadczeniem w sprzedaży produktów biotechnologicznych oraz doświadczeniem laboratoryjnym w pracy z liniami komórkowymi. Język angielski wymagany jest na poziomie bardzo dobrym, język rosyjski będzie tratowany jako atut. Kandydat powinien być gotowy do odbywania podróży służbowych w kraju i zagranicą. Szukamy osób z nastawionych na sukces, dobrze zorganizowanych oraz samodzielnych.

Oferujemy:

Klient oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie, prace z ciekawym produktem w międzynarodowym środowisku.

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Sprzedaży (produkty biotechnologiczne)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Sprzedaży (produkty biotechnologiczne) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Sprzedaży (produkty biotechnologiczne) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Sprzedaży (produkty biotechnologiczne), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
HAYS Sales & Marketing

Praca Kierownik Sprzedaży (produkty biotechnologiczne), Warszawa