Wyszukaj spośród 10560 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

QA Tester

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 24-06-2019, do końca 10 dni
Praca QA Tester

QA Tester
Warszawa
NR REF.: 1125100

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

QA Tester

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Rodzaj umowy: kontrakt B2B / umowa zlecenie (dla studentów)

Stawka: 200-300 pln netto+vat/md (uzależnione od posiadanego doświadczenia)

Zadania:
  • Udział w projektowaniu, pisaniu planów i przypadków testowych oraz w samej realizacji testów
  • Przygotowywanie środowiska do testów manualnych
  • Przechwytywanie i zgłaszanie defektów podczas procesu testowania
  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za usuwanie zgłoszonych defektów
  • Wykonywanie zadań zleconych przez Koordynatora testów
Wymagania:
  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku Testera Manualnego (6 miesięcy-1 rok)
  • Znajomość i umiejętność testowania różnych przeglądarek, stron www, urządzeń mobilnych
  • Znajomości narzędzia HPQC (HP Quality Center) i/lub Jira
  • Doświadczenie w pracy w metodyce scrum
  • Język angielski poziom B2
  • Mile widziany certyfikat ISTQB
Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B / umowę zlecenie
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

Gdzie szukać pracy jako QA Tester

Jaka oferta pracy na stanowisku: QA Tester w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako QA Tester Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko QA Tester, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii