Wyszukaj spośród 12520 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik pomocniczy - 20zł brutto/h

Lokalizacja: Robakowo , wielkopolskie
Gądki , wielkopolskie
Kórnik , wielkopolskie
Swarzędz , wielkopolskie
Data: 21-06-2019, do końca 3 dni
Praca Pracownik pomocniczy - 20zł brutto/h

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik pomocniczy.

Pragniemy Ci zaoferować:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 20 zł brutto (podstawa + premia)
  • pracę od poniedziałku do piątku, na dwie zmiany: 6-14 i 14-22
  • bezpłatny posiłek pracowniczy
  • możliwość skorzystania z opieki medycznej i dofinansowania do dojazdów do pracy po okresie próbnym
  • szkolenie wdrażające w obowiązki i wsparcie koordynatora personalnego
Liczymy na:
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku
Twoje przyszłe zadania:
  • pakowanie materiałów
  • kompletacja i montaż elementów
  • inne prace pomocnicze

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System Premiowy
Dodatkowe Informacje

Nie czekaj, wyślij CV! Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 506 561 859 lub email: b.golabek@ksservice.pl

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik pomocniczy - 20zł brutto/h

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik pomocniczy - 20zł brutto/h w miejscowości: Swarzędz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik pomocniczy - 20zł brutto/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik pomocniczy - 20zł brutto/h , praca w Swarzędz dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii