Wyszukaj spośród 12372 ofert pracy

Specjalista/ka ds Obsługi Serwisu

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 21-06-2019, do końca 17 dni
Praca Specjalista/ka ds Obsługi Serwisu

Specjalista/ka ds Obsługi Serwisu
Warszawa
NR REF.: 1125136


Twoja Nowa Firma

Swiatowy lider w branży automotive w zakresie leasingu i zarządzania parkiem samochodów dla klientów indywidualnych i firm.


Twoja nowa rola

Stanowisko związane z obsługą procesów wykonywanych przez serwisy samochodowe oraz administracją działań klientów. Na tym stanowisku prowadzi się wsparcie działów account (faktury), account - technicznych, oraz działy zarzadzające flotami samochodów.

Czego potrzebujesz aby odnieść sukces

Osoba na tym stanowisku powinna wykazac się dobrą znajomościa obsługi komputera (MS Office). Dodatkowo istotna jest też umiejętność skrupulatnego prowadzenia procesów, przekazywania informacji do odpowiednich działów. Znajmość angielskkiego w stopniu komunikatywnym. Doświadczenie w pracy biurowej po stronie dealerów samochodowych bedzie dużym atutem.

Co oferuje firma:

Firma oferuje: umowę o pracę, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, program kafeteryjny oraz pracę w międzynarodowym środowisku.

Oferta jest ważna jeszcze 17 dni


Gdzie szukać pracy jako Specjalista/ka ds Obsługi Serwisu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista/ka ds Obsługi Serwisu w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista/ka ds Obsługi Serwisu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista/ka ds Obsługi Serwisu, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Hays Office


Praca Specjalista/ka ds Obsługi Serwisu, Warszawa


.
Oferta jest ważna jeszcze 17 dni