Wyszukaj spośród 12520 ofert pracy

Specialista/ka ds. Obsługi Sieci Serwisowej

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 21-06-2019, do końca 13 dni
Praca Specialista/ka ds. Obsługi Sieci Serwisowej

Specialista/ka ds. Obsługi Sieci Serwisowej
Warszawa
NR REF.: 1125131


Twoja nowa firma
Międzynarodowy leader w branży leasingu samochodów dla klinetów indywidualnych oraz flot dla biznesu. Firma z wieloletnią historią kompleksowo wspierająca użytkowników ich samochodów.


Twoja nowa rola

Obsługa Sieci Serwisowej to zarządzanie zleceniami serwisowymi we współpracy z dostawcami, dealerami oraz sieciami serwisowymi. na tym stanowisku będziesz odpowiadać za prowadzenie szkoleń dla departamentu Customer Service oraz Jakości. Do Twoich zadań będą należały administrowanie procesami umawiania pojazdów do serwisu, udzielanie technicznego wsparcia klienta wewnetrznego jak również bieżący kontakt z dostwacami usług serwisowych.

Czego potrzebujesz aby odnieść sukces

Jeśli jesteś osobą z kilkuletnim doświadczeniem administracyjnym po stronie autoryzowanych stacji obsługi pojazdów to Twoja wiedza będzie największym atutem. Poszukujemy osoby z min. średnim wykształceniem

Co otrzymasz w zamian?

Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz realne sznase na dodatkowe premie. Dodatkowo otrzymasz prywatna opieke medyczą, ubezpieczenie na życie oraz pakiet kafeteryjny.

Oferta jest ważna jeszcze 13 dni


Gdzie szukać pracy jako Specialista/ka ds. Obsługi Sieci Serwisowej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specialista/ka ds. Obsługi Sieci Serwisowej w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specialista/ka ds. Obsługi Sieci Serwisowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specialista/ka ds. Obsługi Sieci Serwisowej, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Hays Office


Praca Specialista/ka ds. Obsługi Sieci Serwisowej, Warszawa


.
Oferta jest ważna jeszcze 13 dni
Podobne ogłoszenia
Tester Oprogramowania

Warszawa, mazowieckie


Praca na zmianę nocną

Warszawa, mazowieckie


Doradca ds. kredytów

Warszawa, mazowieckieOgłoszenia Pracodawcy