Wyszukaj spośród 12359 ofert pracy

Inżynier ds. Technicznych

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 21-06-2019, do końca 17 dni
Praca Inżynier ds. Technicznych

Warszawa
NR REF.: 1125047

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja o ustabilizowanej pozycji i bardzo rozwiniętych strukturach wewnętrznych. Firma zajmuje się produkcją i montażem szybów windowych i dźwigów osobowych. Aktualnie ze względu na rozwój struktury poszukujemy osoby do zespołu na stanowisko Inżyniera ds. Technicznych.

Obowiązki:

Główne zadania osoby na tym stanowisku to wsparcie działu sprzedaży w realizacji niestandardowych rozwiązań. Dostosowanie rozwiązań standardowych do wymagań klienta wykraczających poza programowe rozwiązania. Kluczowe jest zrozumienie potrzeb klienta, a następnie dostosowanie konkretnej specyfikacji istniejących rozwiązań. W skład obliczeń, za które odpowiedzialny będzie kandydat są: zdolności transportowe, dostosowanie prędkości, sygnalizacji oraz instalacji. Istotnym elementem jest obliczanie związanych z tym kosztów, komponentów oraz czasu realizacji. Dodatkowo Inżynier zamawia komponenty potrzebne do realizacji niestandardowych zleceń, jest odpowiedzialny za przygotowanie rysunków technicznych, zgodności z normą UDT. Kolejnym obowiązkiem na stanowisku jest tworzenie dokumentacji technicznej zgodnej z wewnętrznymi standardami, wymogami bezpieczeństwa i normami.

Wymagania:

Kandydaci, których szukamy powinni posiadać wykształcenie wyższe techniczne oraz komunikatywną znajomość języka angielskiego. Dodatkowo doświadczenie w branży dźwigowej i praktyczna znajomość norm i AutoCAD. Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem oraz znajomość systemów SAP i CRM.

Oferujemy:

Klient zapewnia dobre warunki pracy, umowę o pracę i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, roczny system premiowy i premię świąteczną. Karta Multisport, Prywatna opieka medyczna, z możliwością ubezpieczenia również członków rodziny + dodatkowe ubezpieczenie na życie. Dofinansowanie kursów nauki języka angielskiego.

Gdzie szukać pracy jako Inżynier ds. Technicznych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier ds. Technicznych w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Manufacturing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier ds. Technicznych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier ds. Technicznych, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Manufacturing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
HAYS Manufacturing

Praca Inżynier ds. Technicznych, Warszawa