Wyszukaj spośród 14958 ofert pracy

Senior Product Manager @ Beekeeper AG

Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Data: 21-06-2019, do końca 3 dni
Praca Senior Product Manager @ Beekeeper AG

Salary: 15.0k-22.0k (UoP) PLN / month.

Requirements: JIRA, Confluence, Project management, Team management, English.

Tools: Jira, Trello, miro, Confluence, Wiki, Agile.

Additionally: Private healthcare, Flat structure, International projects, Mobile Phone, Gym reimbursement, Free coffee, Bike parking, Shower, Free snacks, Free beverages, In-house trainings, Modern office, Startup atmosphere, No dress code, weekly BeeBreakfast.

Opis stanowiska

Senior Product Manager @ Beekeeper

ESSENTIALS:

  • Location: com.nofluffjobs.posting.domain.LocationDescriptor@3fc5ff02
  • Start Date: ASAP
  • Salary (gross): 15.0k-22.0k (UoP) PLN / month
  • Category: Project Manager
  • Company Size: 130+

REQUIREMENTS - MUST HAVE:

  • JIRA
  • Confluence
  • Project management
  • Team management
  • English
  • Communication skills
  • Leadership skills
  • Problem solving
  • Proactivity
  • Product Management
  • Product Owner
  • Feature Releases

REQUIREMENTS - NICE TO HAVE:

  • Polish
  • Technical degree/MBA
  • SaaS experience
  • behavioural psychology
  • Digital experience
  • Technology Industry experience

Gdzie szukać pracy jako Senior Product Manager @ Beekeeper AG

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior Product Manager @ Beekeeper AG w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Beekeeper AG lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior Product Manager @ Beekeeper AG Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Product Manager @ Beekeeper AG, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Beekeeper AG praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Beekeeper AG

Praca Senior Product Manager @ Beekeeper AG, Kraków