Recepcjonista/ka z j. angielskim (pół etatu)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Recepcjonista/ka z j. angielskim (pół etatu)
Recepcjonista/ka z j. angielskim (pół etatu)
Warszawa
NR REF.: 1087038

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży usługowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Recepcjonista/ka z j. angielskim (pół etatu)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za prawidłową obsługę recepcji firmy. Do zadań będzie należało przede wszystkim: dbanie o profesjonalny wizerunek firmy, obsługa centrali telefonicznej, przyjmowanie gości i klientów firmy, zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, współpraca z dostawcami oraz innymi działami firmy.

Do udziału w procesie rekrutacji zapraszamy osoby posługujące się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym,charakteryzujące się wysoką kulturą osobistą oraz łatwością nawiązywania kontaktów i bardzo dobrą organizacją pracy własnej. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy miłą atmosferę pracy i możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu. Oferta dotyczy pracy w wymiarze pół etatu.

Oferta jest ważna jeszcze 2362 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Recepcjonista/ka z j. angielskim (pół etatu)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Recepcjonista/ka z j. angielskim (pół etatu) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Recepcjonista/ka z j. angielskim (pół etatu) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Recepcjonista/ka z j. angielskim (pół etatu), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.