Wyszukaj spośród 12520 ofert pracy

Mechanik samochodowy

Lokalizacja: Katowice , śląskie;

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Mechanik samochodowy

Zadania:
  • Diagnostyka usterek
  • Naprawy mechaniczne pojazdów osobowych
  • Wysoka estetyka wykonywanej pracy
Wymagania:
  • 5-letnie doświadczenie na stanowisku mechanika
  • Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe
  • Staranność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie oferującej rozwiązania w zakresie ogumienia i mechaniki pojazdowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wzbogacone o premie

Gdzie szukać pracy jako Mechanik samochodowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mechanik samochodowy w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mechanik samochodowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechanik samochodowy, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Praca Mechanik samochodowy, Katowice